لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید

حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (40)

bakhtar-2003
سبد گل ویژه با گل های آنتوریوم صورتی، لیلیوم سفید، رز هلندی نباتی، مخلصه سفید، ژیپسوفیلا ( عروس ) با برگ های زینتی به صورت زیبا و شیک تزئین شده است. مناسب مراسم های خاص و ویژه، هدیه سالگرد زدوا، هدیه تولد و . . . می باشد.
bakhtar-1973
سبد گل ویژه با طرح عدد 28 با گل های داوودی ( کرزنیتا )، رز مینیاتوری، ژیپسوفیلا ( عروس ) به صورت سفارشی دیزاین شده است. مناسب هدیه تولد، هیده های خاص و ویژه و . . . می باشد. برای سفارشات خاص و ویژه گل فروشی باختر با بهترین دیزاینرها کارهای خاص شما را دیزاین می کند. برای سفارش حتما با شماره تماس 09023001140 - 09023001141 تماس بگیرید تا دیزاین خاص شما را با بهترین دیزاینرها در گل فروشی باختر به اجرا در بیاید.
bakhtar-1970
سبد گل ویژه رز با گل های رز هلندی قرمز فوق ممتاز به شکل قلب برای یک روز زیبا تزئین شده است. مناسب تولد، ولنتاین، هدیه به دوستان، سالگرد ازدواج و . . . می بشد. برای سفارش حتما با شماره تماس 09023001140 - 09023001141 تماس بگیرید تا دیزاین خاص شما را با بهترین دیزاینرها در گل فروشی باختر به اجرا در بیاید.
bakhtar-1948
سبد گل رومیزی با گل های آنتوریوم قرمز، لیلیوم سفید، آلسترومریا صورتی با برگ های زینتی به صورت خاص و ویژه تزئین شدهه است. مناسب های ویژه، هدیه تولد، هدیه کوچک، هدیه ارزان قیمت و . . . می باشد. گل فروشی باختر، با تازه ترین گل ها و بهترین دیزاینرها سفارشات شما عزیزان را به اجرا در می آورد.
bakhtar-1942
سبد گل بزرگ با گل های رزهلندی قرمز فوق ممتاز، آنتوریوم قرمز، قرنفل قرمز، رزمینیاتوری قرمز با برگ های زینتی و خشک به صورت زیبا ک سبد گل خاص و زیبا تزئین شده است. مناسب مراسم های شاد، تولد، هدیه به دوستان، سالگرد ازدواج و . . . می باشد. گل فروشی باختر، با تازه ترین گل ها و بهترین دیزاینرها سفارشات شما را به صورت خاص به اجرا در می آورد.
bakhtar-1923
سبد گل با گل های ارکیده فلونوپسیس، پیونی با برگ های زینتی به صورت خاص تزئین شده است. مناسب مراسم های شاد، تبریک، تولد، سالگرد ازدواج و .. . می باشد. درون سبد از اسفنج آبکش مخصوص استفاده شده است که آب مورد نیاز گل ها را تامین کند. گل فروشی باختر، با تازه ترین گل ها و بهترین دیزاینرها برای سفارشات خاص شماست.
bakhtar-1665
سبد گل زیبا دیزاین شده با گلهای داودی . آنتوریوم و رز هلندی قرمز همرا با میوه های پاییزی و برگهای زینتی یک هدیه زیبا مناسب سفره شب یلدا است که در گل باختر دیزاین شده است ..اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. ... . .. این سبد گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است
bakhtar-1661
سبد گل و میوه دیزاین شده ویژه شده با گلهای رز هلندی قرمز و زرد و گلهای زنبق بنفش و لیلیوم سفید به همراه گلهای رنگارنگ داوودی هرماه با میوه های ویژه شب یلدا ( انار پرتقال و آناناس )و برگهای زینیتی یک سبد زیبا و آماده سفارش و ارسال از مجموعه گل باختر است ...اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. ... در صورتی که مشتری میوه ها را تهیه کند هزینه میوه ها کسر میشود .... .. این سبد گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است..
bakhtar-1546
چنان چه در فکر سفارش آنلاین گل هستید و می خواهید با سفارش گل، دل عزیزی را به دست آورید گل فروشی آنلاین گل باختر، به شما کمک خواهد کرد تا با انتخابی مطمئن و زیبا، لبخند رضایت بر لبان شما و عزیزانتان نقش بندد. شما میتوانید با خرید این پایه گل از راه دور و یا نزدیک عزیزانتان را شاد و خوشحال کنید..پایه گل فانتزی، محصولی مدرن، زیبا و دلرباست که اوج لطافت و تازگی را به راحتی در نظر مخاطبتان تداعی می کند. با سفارش پایه گل شما یک هدیه زیبا و لاکچری ولطیف را به عزیزانتان تقدیم می کنید. این گونه محصولات به دلیل دیزاین خاص، زیبایی و همچنین لاکچری بودن، امروزه طرفداران زیادی دارند ...پایه استفاده شده در این محصول تنه درختی زیبا است که با گلهای خاص و زیبا دیزاین شده است ... رز های استفاده شده در این باکس گل زیبا و فریبنده از نوع رزهای مرغوب و اصیل می باشد. گل رز به خاطر شکل، تازگی و طراوت و هم چنین عطر و بویی جادویی، از گل های معروف دنیا می باشند. کلهای وحشی و ارکیده های دلربا همراه با انوریوم های قرمز و یرگهای زینتی با آرایشی زیبا و فریبنده درون این باکس، جلوه ای زیبا و در خور شایسته شما و عزیزانتان را خلق کرده که می تواند به راحتی هر دلی را شیفته ی خود سازد. و با اطمینان عشق خود را نشان دهید . تیم طراحی گل فروشی آنلاین گل باختر با نهایت دقت و ظرافت پایه گلی زیبا و دوست داشتنی را برای شما تهیه و آماده ارسال کرده است. به خاطر داشته باشید که هرگلی معنا و مفهوم خاصی دارد؛ بنابراین سفارش گل می تواند به راحتی بازگو کننده احساسات و حرف دل شما باشد. ...... . ... در گل باختر همیشه ازتازه ترین گل ها استفاده میشود. ......... گل آرایی همه گلها را حرفه ای ترین متخصصان انجام میدهند..... .. گل شما را در مکان و زمان مدنظرتان و با پیام شخصی درج شده روی کارت در کوتاه ترین زمان تحویل میدهند.سفارش به صورت آ نلاین میباشد
bakhtar-1458
از دسته هدایایی است که نشان دهنده ی عواطف و احساسات انسان در شرایط مختلف می باشد. هدیه دادن گل، برای کسی که هدیه را دریافت کرده، احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. اگر به دنبال تحت تاثیر قرار دادن فردی هستید یا میخواهید احساسات عمیق و عاشقانه تان را به کسی القاء کنید، این سبد گل زیبا و لاکچری پیشنهاد ویژه ما برای شماست.ارکیده های سیمببیدیوم صورتی زیبا و مرغوب آرایشی زیبا و فریبنده در کنار ارکیده های لطیف سفید درون این سبد قرارگرفته است ..ارکیده از مرغوب ترین و اصیل ترین انواع گل ارکیده در جهان بوده و به دلیل زیبایی، شادابی ، عطر و بوی بیشتر و هم چنین دوام و ماندگاری بالاتر نسبت به سایر رز ها، طرفدان بی شماری در دنیا دارند. تاکید طبیعی بودن گلها، بخاطر عطر و بوی سحر آمیزی است که همراه با عطرآنها جادویی افسانه ای را خلق کرده و لبخند رضایت و شادمانی را برلبان عزیزانتان جاری می کند. . بدیهی است که هر چقدر گل های به کار رفته شده در این سبد بیشتر باشد، جلوه و زیبایی آن بیشتر خود را به رخ خواهد کشید. احساسات عمیق خود را با هدیه دادن این سبد گل زیبا ، به فرد مورد علاقه و احترامتان نشان دهید . شما می توانید این گل را به دوست صمیمی خود و یا شریک زندگیتان در مناسبتی خاص هدیه دهید .ترکیب گل های سفید و صورتی رنگ استفاده شده در این گل آرایی ، احساسات پاک و صمیمی شما را به خوبی در هر مراسم و موقعیتی بیان می کند . ارکیده به طور کل نماد عشق و باروری است . . رنگ ارکیده ی استفاده شده در این چینش نماد احساس خالصانه ، امنیت و وفاداری است . . و محبت است. .. همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. گل آرایی ها توسط حرفه ای ترین ها در گل باختر انجام می شود. هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . ابعاد تقریبی سبد70*60 سانتی متر است .
bakhtar-1452
از دسته هدایایی است که نشان دهنده ی عواطف و احساسات انسان در شرایط مختلف می باشد. هدیه دادن گل، برای کسی که هدیه را دریافت کرده، احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. اگر به دنبال تحت تاثیر قرار دادن فردی هستید یا میخواهید احساسات عمیق و عاشقانهتان را به کسی القاء کنید، این سبد گل رزصورتی و گل ارکیده فالانوپسیس و گلهای زیبای آنتوریوم پیشنهاد ویژه ما برای شماست. رز های صورتی زیبا و ارکیده مرغوب و انتوریوم های صورتی با آرایشی زیبا و فریبنده درون این سبد قرارگرفته است. گلهای ارکیده صورتی از مرغوب ترین و اصیل ترین انواع گل ارکیده در جهان بوده و به دلیل زیبایی، شادابی ، عطر و بوی بیشتر و هم چنین دوام و ماندگاری بالاتر نسبت به سایرارکیده طرفدان بی شماری در دنیا دارند. تاکید طبیعی بودن همه گلها ، بخاطر عطر و بوی سحر آمیزی است که همراه با عطرآنها جادویی افسانه ای را خلق کرده و لبخند رضایت و شادمانی را برلبان عزیزانتان جاری می کند. . بدیهی است که هر چقدر گل های به کار رفته شده در این سبد بیشتر باشد، جلوه و زیبایی آن بیشتر خود را به رخ خواهد کشید. شما می توانید با کمترین وقت، با خریدآنلاین سبد رز و ارکیده عزیزانتان را در جشن ها و مناسبت های خاص مانند بزرگداشت سالگرد ازدواج، ماهگرد دوستی، کادوی روز تولد، روز مادر، روز پدر و یا بی بهانه برای مخاطب خاصتان ارسال کنید...... به شما اطمینان خاطر می دهیم که ابهت و زیبایی این سبد گل زیبا چشم ها را به خود خیره کرده و هر دلی را مجذوب خود می کند. ...........اجازه دهید عطر سرمست کننده ی این باکس گل به مدت طولانی، زینت بخش خانه و یا محل کار عزیزانتان باشد.. طول این سبد حدود55 سانت و ارتفاع آن حدود40 سانتی متر است ......... فروشگاه اینترنتی خرید گل، گل باختر با سال ها تجربه در زمینه خرید آنلاین گل و ارسال اینترنتی گل در سراسر ایران ، خریدسبد گل رز فوق را به شما عزیزان توصیه می نماید. با سفارش آنلاین سبد گل رز مینیاتوری ، عشق، زیبایی، و احساس خاص بودن را به انان که دوستشان دارید، هدیه کنید....... موسسه گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه، برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه میکند.
bakhtar-1451
سبد گل رز با گل های رزهلندی سفید فوق ممتاز با چیندمان و تزئین خاص به صورت هنری دیزاین شده است. رزهای هلندی از مرغوب ترین و اصیل ترین انواع گل رز در جهان بوده و به دلیل زیبایی، شادابی، عطر و بوی بیشتر و همچنین دوام و ماندگاری بالاتر نسبت به سایر رزها دارد. شما می توانید با کمترین وقت با خرید آنلاین سبد گل خود را به عزیزترین افراد زندگیتان ارسال کنید. فروشگاه اینترنتی گل باختر با سال ها تجربه در زمینه خرید آنلاین گل و ارسال اینترنتی گل در سراسر ایران سفارشات شما را به صورت آنلاین و حضوری انجام می دهد. موسسه گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه می کند.