لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید

براساس قیمت(تومان)

تا
از

مناسبت های خاص

حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (82)

bakhtar-1856
گلدان گل و میوه دیزاین شده با گلهای زیبای رز ارکیده سیمبیدیوم و ارکیده فالانوپسیس همراه با میوه های پاییزی و برگهای زینتی دیزاین شده است و یک هدیه زیبا برای سفره یلدای شماست که در گل باختر آماده شده است ..اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. ... . .. این سبد کل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . ارتفاع این سبد با گل حدود30 سانتی متر است ....موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است..
bakhtar-1855
باکس گل فلزی میوه با گل های زیبای رز هلندی قرمز، رز مینیاتوری، داوودی ( کرزنتیا ) با میوه های پاییزی و برگ های زینتی به صورت زیبا و خاص تزئین شده است. مناسب شب یلدا، عروسی، هدیه ویژه و . . . می باشد. اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گل ها به مدت بیشتری سالم می مانند. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را به همراه پیام شخصی خودتان در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.
bakhtar-1852
باکس چوبی قرمز دیزاین شده با گلهای زیبای رز هلندی قرمز و گل ارکیده با میوه های پاییزی و برگهای زینیتی همراه با گل پنبه و بلوط دیزاین شده است و یک هدیه زیبا برای سفره یلدای شماست که در گل باختر آماده شده است ..اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. ... . .. این باکس گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است..
bakhtar-1851
باکس گل فلزی میوه قرمز دیزاین شده با گل های زیبای رز هلندی قرمز فوق ممتاز، قرنفل با میوه های پاییزی به همراه برگ های زینیتی همراه با گل پنبه و بلوط دیزاین شده است. مناسب مراسم شب یلدا، مراسم های ویژه، عروسی و . . . می باشد. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را به همراه پیام شخصی خودتان در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.
bakhtar-1665
سبد گل زیبا دیزاین شده با گلهای داودی . آنتوریوم و رز هلندی قرمز همرا با میوه های پاییزی و برگهای زینتی یک هدیه زیبا مناسب سفره شب یلدا است که در گل باختر دیزاین شده است ..اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. ... . .. این سبد گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است
bakhtar-1662
دسته گل دیزاین شده با گلهای داوودی رنگارنگ و میوه های شب یلدا ( انار . پرتقال ) همراه با برگ و گلهای زینتی یک هدیه زیبا که جلوه بی نظیری به سفره یلدا شما میدهد ...در صورتی که مشتری میوه ها را تهیه کند هزینه میوه ها کسر میشود ....قیمت این دسته گل بدون گلدان محاسبه شده است . در صورت نیاز میتوان گل مورد نظر را سفارش داد . .. این دسته گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است..
bakhtar-1661
سبد گل و میوه دیزاین شده ویژه شده با گلهای رز هلندی قرمز و زرد و گلهای زنبق بنفش و لیلیوم سفید به همراه گلهای رنگارنگ داوودی هرماه با میوه های ویژه شب یلدا ( انار پرتقال و آناناس )و برگهای زینیتی یک سبد زیبا و آماده سفارش و ارسال از مجموعه گل باختر است ...اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. ... در صورتی که مشتری میوه ها را تهیه کند هزینه میوه ها کسر میشود .... .. این سبد گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است..
bakhtar-1655
باکس گل پاییزی دیزاین شده با گلهای زیبای رز هلندی قرمز و زرد و گلهای رز مینیاتوری قرمز همراه با گلهای لطیف ارکیده و انار مینیاتوری همراه با برگیهای زینتی داخل باکس فلزی زرد رنگ یک هدیه زیبا و پاییزی است که مناسب مراسم شب یلدا . هدیه تولد . هدیه سالگرد ازدواج و نشان دادن یک عشق صمیمی و فراوان به یک عزیز است .. ارتفاع باکس همراه با گل حدود 30 سانت و قطر آن حدود35 سانتی متر است ....هدیه دادن بهانه نمیخواهد عشق میخواهد که شما میتوانید با دادن هدیه گل در هر ابعادی عشق خود را بیان کنید .... . همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. ......هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..
bakhtar-1648
این باکس مولتی استایل زیبا هدیه مناسب شب یلداست که یا گلهای رز هلندی و رز مینیاتوری همراه با انار و سیب دیزاین شده است .شما با هدیه دادن باکس گل یلدا، سادگی، سپاسگذاری و عشق تازه را به شریکتان نشان خواهید داد.گل ها ابتدا درون این اسفنج ها قرار می گیرند و سپس به داخل باکس انتقال می یابند. در تمام مدتی که گل ها داخل باکس هستند از آب تغذیه کرده و تازه و شاداب می مانند. وجود این اسفنج ها باعث عمر بیشتر گل ها خواهد شد گل رز بیشتر سایر گل ها برای مراسم عاشقانه هدیه داده می شود. سعی شده در دسته محصولات جعبه گل از انواع طرح ها با تنوع زیادی برای قیمت جعبه گل استفاده شود تا انتخاب های وسیعی برای خرید باکس گل داشته باشید. . تمامی گل های داخل جعبه ها از گل رز هلندی . گل رز مینیاتوری که زیبایی دو چندانی خواهند داشت. اگر در انتخاب محصول مورد نظر خود دچار تردید هستید می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید..سفارش شما بعد از یک ساعت آماده ارسال میباشد .همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. ......هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..
bakhtar-398
سبد گل میوه آرایی شده که مشاهده میکنید با گلهای آنتریوم و لیلیوم و ارکیده دندریوم و آلسترومریا و گل کلم تزئینی نیز مطابق شکل گل آرایی شده و میوه ها در قسمت داخلی سبد کار شده و گل آرایی به وسیله نی خیزران بالاتر از میوه ها کار شده و در وسط میوه ها نیز به اندازه کوچکی گل آرایی و برگ آرایی شده که حاصل آن سبدی است که مشاهده میکنید. داخل سبد هنداونه کار شده هم قرار دارد..اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. در صورتی که مشتری میوه ها را تهیه کند هزینه میوه ها کسر میشود . این سبد گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است
bakhtar-397
سبد گل میوه آرایی شده که مشاهده میکنید با گلهای آنتریوم و لیلیوم و ارکیده دندریوم وگل ارکیده مطابق شکل گل آرایی شده و میوه ها در قسمت داخلی سبد کار شده و گل آرایی به وسیله نی خیزران بالاتر از میوه ها کار شده و در وسط میوه ها نیز به اندازه کوچکی گل آرایی و برگ آرایی شده که حاصل آن سبدی است که مشاهده میکنید. داخل سبد هنداونه کار شده هم قرار دارد..اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. ...در صورتی که مشتری میوه ها را تهیه کند هزینه میوه ها کسر میشود ...... این سبد گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است
bakhtar-396
سبد بزرگ دیزاین شده با گلهای زیبای ارکیده . لیلیوم و رز همراه با میوهای مناسب مراسم شب یلدا یک هدیه خاص و ویژه است .. داخل شید هندوانه دیزاین شده قرار دارد ...اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گلها به مدت بیشتری سالم میمانند. ...در صورتی که مشتری میوه ها را تهیه کند هزینه میوه ها کسر میشود ...... این سبد گل زیبا مناسب مراسم شب یلدا است که در گل باختر آماده سفارش است.هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید..سفارش شما بعد از 1 ساعت آماده ارسال است