لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید

حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (46)

bakhtar-3037
سبد گل سفید رنگ با گل های رز هلندی زرد، رز مینیاتوری زرد، آنتوریوم بنفش به صورت خاص در سبد گل دسته دار کوچک به صورت شاد دیزاین شده است. گل فروشی باختر، انواع سبد گل در سایز های مختلف با انواع گل آرایی را با بهترین دیزاینرها به اجر در می آورد. اگر سبد گل مورد نظرتان را پیدا نکردین با شماره واتساپ 09023001141 تماس بگیرید تا نمونه سبد گل ها را برایتان ارسال نماید و با راهنمایی کامل یک سبد گل خاص و ویژه را برایتان ارسال نماییم.
bakhtar-2023
سبد گل سفید رنگ با گل های رز هلندی قرمز فوق ممتاز، داوودی زرشکی، به صورت زیبا درون این سبک تزئین شده است. گل فروشی باختر با تازه ترین گل ها و بهترین دیزاینرها سفارشات خاص شما عزیزان را به اجرا در می آورد.
bakhtar-1970
سبد گل ویژه رز با گل های رز هلندی قرمز فوق ممتاز به شکل قلب برای یک روز زیبا تزئین شده است. مناسب تولد، ولنتاین، هدیه به دوستان، سالگرد ازدواج و . . . می بشد. برای سفارش حتما با شماره تماس 09023001140 - 09023001141 تماس بگیرید تا دیزاین خاص شما را با بهترین دیزاینرها در گل فروشی باختر به اجرا در بیاید.
bakhtar-1956
سبد گل بزرگ با گل رزهلندی قرمز فوق ممتاز با برگ آرایی زیبا دیزاین شده است. مناسب هدیه تولد، هدیه سالگرد ازدواج، هدیه به دوستان، هدیه ویژه و . . .می باشد. گل فروشی باختر، با تازه تزه ترین گل ها و بهترین دیزاینرها سفارشات خاص شما عزیزان را به اجرا در می آورد.
bakhtar-1799
سبد گل خواستگاری با گل های رزهلندی قرمز فوق ممتاز، ارکیده فلونوپسیس سفید، آنتوریوم قرمز، عروس ( ژیپسوفیلا ) با برگ های زینتی به صورت زیبا تزئین شده تا در مهمترین و به یاد ماندنی ترین روز زندگی یعنی روز خواستگاری جلوه خاص بدهد. در رنگ بندی قرمز، سفید در سبد زیبای حصیری طراحی شده است. سبد گل یکی از زیباترین هدیه‌هایی است که می‌توانید به دوستان و عزیزانتان هدیه بدهید. اگر به مراسم عروسی دوست خود دعوت شده‌اید و یا حتی یک جلسه خواستگاری در پیش رو دارید، این سبد گل یکی از بهترین پیشنهادهای ما به شماست. همانند سایر محصولات گل فروشی آنلاین گل باختر، در این سبد گل از اسفنج های مخصوص ابکش برای تغذیه آب مورد نیاز گل ها تعبیه شده است. سفارش شما همراه با پیام شخصی خودتان در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را درب منزل یا آدرس مورد نظرتان دریافت کنید.
bakhtar-1669
سبد گل ویژه با گل های رز هلندی لب ماتیکی، ارکیده فلونوپسیس سفید - بنفش، آنتوریوم بنفش در سبد حصیری سفید مناسب مراسم خواستگاری، نامزدی، هدیه عروسی که با مرغوبترین گل ها در گل باختر طراحی و اجرا شده است. هدیه دادن گل، برای کسی که هدیه را دریافت کرده احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. ترکیب رنگی صورتی و بنفش جلوه بی نظیری به این سبد گل خواستگاری ویژه داده است که نشان دهنده عشق و علاقه است. اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گل ها به مدت بیشتری سالم می ماند. همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید.
bakhtar-1628
سبد گل با گل های رزمینیاتوری، زنبوری با سبد زیبا تزئین شده است. یک هدیه زیبا وعاشقانه دیزاین شده برای کسانی که به ظرافت و زیبایی اهمیت می دهند. ترکیب رنگی رنگ های صورتی و سفید گل های این سبد حصیری سبز جلوه بی نظیری دارد و یک هدیه زیبا به مناسبت تولد، تشکر و قدرانی از یک دوست می باشد. هدیه دادن بهانه نمی خواهد عشق می خواهد که شما می توانید با دادن هدیه گل در هر ابعادی عشق خود را بیان کنید. همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید.
bakhtar-1625
سبد گل رز با گل رزمینیاتوری و سبد حصیری سفید رنگ تزئین شده است. هدیه دادن گل، برای کسی که هدیه را دریافت کرده، احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. یک هدیه زیبا وعاشقانه دیزاین شده با گل های زیبا و لطیف رزمینیاتوری برای کسانی که به ظرافت و زیبایی اهمیت می دهند. ترکیب رنگی برگ های زینتی با گل های گلبهی رنگ رزمینیاتوری در این سبد حصیری چوبی جلوه بی نظیری دارد و یک هدیه زیبا به مناسبت تولد، تشکر و قدردانی از یک دوست می باشد. هدیه دادن بهانه نمی خواهد عشق می خواهد که شما می توانید با دادن هدیه گل در هر ابعادی عشق خود را بیان کنید. همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید.
bakhtar-1607
سبد گل ویژه با گل های رزهلندی قرمز - سرخابی، رزمینیاتوری نارنجی، آنتوریوم قرمز - صورتی، پسته دریایی درون این سبد سفید رنگ به صورت زیبا تزئین شده است. شما می توانید این سبد گل رز را به دوست صمیمی خود و یا شریک زندگیتان در مناسبتی خاص هدیه دهید. ترکیب گل های قرمز و صورتی و نارنجی رنگ استفاده شده در این گل آرایی، احساسات پاک و صمیمی شما را به خوبی در هر مراسم و موقعیتی بیان می کند. گل رزهلندی، رزمینیاتوری به طور کل نماد عشق و لطافت است. رنگ گل های استفاده شده در این چینش نماد احساس خالصانه، امنیت و وفاداری است. ترکیب گل ها ی رزمینیاتوری، رزهلندی، آنتوریوم، پسته دریایی جلوه زیبایی به این سبد گل داده است. همیشه تازه ترین گل های طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. گل آرایی ها توسط حرفه ای ترین ها در گل باختر انجام می شود. هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. موسسه گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه می کند.
bakhtar-1591
سبد گل رز با گل های رزهلندی قرمز فوق ممتاز، زنبوری بنفش با یک دیزاین زیبا در سبد حصیری تزئین شده است. هدیه دادن گل برای کسی که هدیه را دریافت کرده، احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. یک هدیه زیبا وعاشقانه دیزاین شده با گل های رزهلندی زیبا و لطیف همراه با گل های زنبوری بنفش و برگ های سبز برای کسانی که به ظرافت و زیبایی اهمیت می دهند. گل رز به طور کل نماد عشق و لطافت است. ترکیب رزهای قرمز و گل های زنبوری بنفش همراه با برگ های زینتی سبز رنگ در این سبد جلوه بی نظیری دارد. هدیه دادن بهانه نمی خواهد عشق می خواهد که شما می توانید با دادن هدیه گل در هر ابعادی عشق خود را بیان کنید. همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید.
bakhtar-1580
سبد گل رز با گل ها ی رزمینیاتوری، لیسیانتوس، قرنفل و گل زیبای پیونی به صورت چیندمان زیبا از رنگ های زیبا صورتی سفید، قرمز در کنار هم جلوه جالبی به این سبد گل داده است. احساسات عمیق خود را با هدیه دادن این سبد گل زیبا به فرد مورد علاقه و احترامتان نشان دهید. شما می توانید این سبد گل رزمینیاتوری را به دوست صمیمی خود و یا شریک زندگیتان در مناسبتی خاص هدیه دهید. گل رزمینیاتوری به طور کل نماد عشق و لطافت است. رنگ گل های استفاده شده در این چینش نماد احساس خالصانه، امنیت و وفاداری است. اگر می خواهید خواهر، مادر و یا دوستتان را خوشحال کنید، رز صورتی بهترین گزینه می باشند. ترکیب گل ها در این سبد گل رنگ و جلوه زیبایی به این سبد گل داده است. همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. گل آرایی ها توسط حرفه ای ترین ها در گل باختر انجام می شود. هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. به شما اطمینان خاطر می دهیم که ابهت و زیبایی این سبد گل زیبا چشم ها را به خود خیره کرده و هر دلی را مجذوب خود می کند. اجازه دهید عطر سرمست کننده ی این سبد گل به مدت طولانی، زینت بخش خانه و یا محل کار عزیزانتان باشد. موسسه گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه می کند.
bakhtar-1579
سبد گل رز زیبا با سبد چوبی و با گل های رزهلندی قرمز فوق ممتاز با برگ های زینتی به صورت زیبا و خاص چیندمان شده است. از دسته هدایایی است که نشان دهنده ی عواطف و احساسات انسان در شرایط مختلف می باشد. رزهای هلندی از مرغوب ترین و اصیل ترین انواع گل رز در جهان بوده و به دلیل زیبایی، شادابی، عطر و بوی بیشتر و همچنین دوام و ماندگاری بالاتر نسبت به سایر رزها، طرفداران بی شماری در دنیا دارند. تاکید طبیعی بودن گل رز قرمز، بخاطر عطر و بوی سحر آمیزی است که خلق کرده و لبخند رضایت و شادمانی را برلبان عزیزانتان جاری می کند. بدیهی است که هر چقدر گل های رز قرمز به کار رفته شده در این سبد بیشتر باشد، جلوه و زیبایی آن بیشتر خود را به رخ خواهد کشید. شما می توانید با کمترین وقت، با خرید آنلاین سبد رز قرمزعزیزانتان را در جشن ها و مناسبت های خاص مانند بزرگداشت سالگرد ازدواج، ماهگرد دوستی، کادوی روز تولد، روز ولنتاین، روز مادر، روز پدر و یا بی بهانه برای مخاطب خاصتان ارسال کنید. به شما اطمینان خاطر می دهیم که ابهت و زیبایی این سبد گل زیبا چشم ها را به خود خیره کرده و هر دلی را مجذوب خود می کند. اجازه دهید عطر سرمست کننده ی این باکس گل به مدت طولانی، زینت بخش خانه و یا محل کار عزیزانتان باشد. فروشگاه اینترنتی خرید گل، گل باختر با سال ها تجربه در زمینه خرید آنلاین گل و ارسال اینترنتی گل در سراسر ایران، خرید سبد گل رز فوق را به شما عزیزان توصیه می نماید. موسسه گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه می کند.