لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید

براساس قیمت(تومان)

تا
از

گیاه

حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (322)

bakhtar-3058
<p>گیاه آپارتمانی ورزیا اسپلندنس کوچک در این گلدان زیبا تزیین شده است. این گیاه آپارتمانی یکی از گیاهان زیبا با برگ های ببری مانند و در وسط آن گل آن می باشد. این گیاه زیبا را می توانید در آپارتمانی نگهداری شود و اگر نکات نگهداری آن را رعایت کنید این گیاه را می توان هم رشد داد و هم تکثیر کنید.&nbsp;</p> <p>نور آن باید زیاد و غیر مستقیم باشد ، آبیاری آن نباید زیاد باشدو همچنین در وسط گل و گیاه یک حالت فنجانی هست که باید همیشه اب باشد . خاک آن خاک ارکیده گزینه مناسب هست. برای گلدهی بهتر هر ماه یکبار کود مایع به آن اضافه کنید. برای تعویض گلدان هر سال یکبار انجام شود و زمانی انجام دهید که گلدهی آن انجام شده بعد با یک گلدان جدید تعویض کنید و همچنین گلدانی که در زیر آن سوارخ باشد تا حالت زهکشی را خوب انجام دهد.&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p>
bakhtar-3045
زاموفیلیا بلک با گلدان سفالی یک گیاه آپارتمانی بخصوص می باشد. با توجه به برگ های سبز تیره به آن زاموفیلیا بلک نامیده شده است. این گیاه با شرایط های مختلف سازگاری دارد، به نور زیاد نیاز ندارد ( برای افرادی که محیط نور نداردند مناسب می باشد. ) برای آبیاری آن نیاز به آبیاری زیاد نیاز ندارد ( برای هر بار آبیاری بزارید خاک آن خشک شود )، خاصیت خوبی برای دفع سموم در هوا می باشد. زاموفیلیا بلک را می توان در منزل، ادراه، مطب، موسسات و . . . نگهداری کرد. گل فروشی باختر با انواع گیاه آپارتمانی خاص و زیبا را برای مشتریان عزیز ارائه می نماید.
bakhtar-3044
افوربیا تریگونا یه گیاه آپارتمانی خاص و شکلی خاص می باشد. نگهداری افوربیا بسیار راحت می باشد فقط باید به چند نکته توجه کرد از جمله : نور که باید به صورت غیر مستقیم و برای رشد بهتر چند ساعتی تابش نور مستقیم داشته باشد. آبیاری آن در فصل بهار و تابستان هفته ای یکبار، در پاییز و زمستان هر 2 هفته یکبار باید باشد به طور کلی باید ما بین دو آبیاری بزارید خاک آن خشک شود و دوباره آبیاری شود. گل فروشی باختر انواع گیاهان آپارتمانی و همچنین گیاهان خاص را به شما عزیزان عرضه می نماید.
bakhtar-2026
گلدان کاکتوس یک مجموعه تراریوم در این باکس فلزی کوچک تزئین شده است.
bakhtar-2016
گلدان کاکتوس با 3 گلدان کوچک طرح دار کاکتوس تزئین شده است. در رنگ های مختلف موجود می باشد. حتما در سفارش رنگ مورد نظر خود را درج کنید.
bakhtar-2015
سانسوریا مهتابی که به نام های سانسوریا یخی یا سانسوریا نقره ای هم شناخته می شود. این سانسوریا بیشتر از 1 متر بلند نمی شود. نگهداری و تکثیر آن بسیار راحت و آسان می باشد. این گیاه یکی از زیباترین سانسوریاها می باشد.
bakhtar-2014
شفلرا (درخت چتر) گیاهی همیشه سبز و زیباست که مناسب فضای آپارتمان می باشد. شفلرا (درخت چتر) با نام علمی Schefflera arboricola یکی از گیاهان بومی استرالیا می باشد. این درختچه زیبا با برگ های سبز رنگی که دارد، جزو گزینه های مناسب برای محیط های آپارتمانی و اداری به شمار می رود. نور زیاد و غیر مستقیم می خواهد. آب : هفته ای 2 تا 3 بار آبیاری کنید ( ارتفاع این محصول 70 سانتی متر است ) اتخاب نوع و رنگ گلدان با سلیقه مشتری عزیز قابل اجرا می باشد ولی این محصول همراه با گلدان سنگی آماده ارسال می باشد. همیشه در گل باختر از بهترین گیاهان آپارتمانی و بیرونی استفاده می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، سبد گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید.
bakhtar-2011
گیاه یوکا یکی از گیاهان همیشه سرسبز و زیبا با برگ های خنجری شکل می باشد. این گیاه آپارتمانی یکی از گیاهانی هست می توان در داخل منزل، ادارت، دفتر شرکت ها، مطب ها و . . . مناسب می باشد. در گل گل فروشی باختر انواع گیاهان آپارتمانی را با انواع گلدان ها در اندازه و طرح های مختلف سفارش داد. در صورتی که گیاهانی که خریداری کردین از نحوه نگهداری و یا مشکلاتی که برای گیاهتان پیش آمده با تماس با دفتر کارشناسان ما شما را کاملا راهنمایی بفرمایند. ( در صوت لزوم می توانید گیاه خود را حضوری بیاورید . )
bakhtar-2006
تراریوم با مجموعه ای از گیاهان درون این گلدان شیشه ای شیک تزئین شده است. این تراریوم مناسب برای تزئین دکور منزل، هدیه خاص، هدیه به دوستان و . . . می باشد. گل فروشی باختر با تازه ترین گل و گیاه و بهترین دیزاینرها انواع سفارشات خاص شما عزیزان را به بهترین نحو انجام می دهد.
bakhtar-2001
گلدان شیشه ای از مجموعه ای گیاهان فیتونیا، سانسوریا پاکوتاه ( سانسوریا مینیاتوری ) به صورت زیبا چیندمان شده است.
bakhtar-2000
گلدان شیشه ای با مجموعه ای گیاهان و کاکتوس به صورت زیبا چیندمان شده است از جمله فیتونیا، هاورتیا لیموفیلیا و . . . می باشد.
bakhtar-1999
گلدان شیشه ای با مجموعه ای از گیاهان شامادورا، فیتونیا تزئین شده است. سفارش انواع تزئینات گل و گیاه در گل فروشی باختر با تازه ترین گل و گیاه و بهترین دیزاینرها انجام می شود.