لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید

حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (16)

bakhtar-2030
رز هلندی هفت رنگ با زیبایی خواست می باشد و در انواع گل آرایی ها به کار برده می شود و یک هدیه خاص و زیباست. هر شاخه رز هفت رنگ 30 هزار تومان بدون گلدان محاسبه شده است. در هنگام سفارش می توانید هر تعداد که بخواهید سفارش دهید. در صورتی که بخواهید می توانید درخواست نمایید به صورت دسته گل سفارش به دستتان برسد. در این صورت فقط هزینه 20 هزار تومان بابت تزیین گل آرایی از شما دریافت می شود.
bakhtar-1385
<p>شما میتوانید با دادن یک شاخه گل رز سرخ که نماد عشق و محبت است شخص مورد نظر خودتان را خوشحال کنید .. هدیه دادن گل بهانه نمیخواهد ...عشق میخواهد ....... فروشگاه اینترنتی گل باختر این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل باختر تجربه کنید.</p>
bakhtar-1098
گل رزهلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رز هلندی می باشد. ارسال محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-1097
گل رز هلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رز هلندی آبی می باشد. ارسال محصول یک ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-1096
گل رزهلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رز هلندی می باشد. ارسال محصول3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-1095
گل رز هلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رزهلندی می باشد. ارسال محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-1094
گل رزهلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رز هلندی می باشد. ارسال محصول یک ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-183
یک شاخه گل رز هلندی صوتی بدون دیزاین
bakhtar-151
گل رز هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، قیمت یک شاخه میباشد.
bakhtar-150
ده شاخه گل رز زرد هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، بدون دیزاین و گلدان
bakhtar-130
رز قرمز هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، قیمت 1 شاخه میباشد.
bakhtar-129
رز سفید هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، قیمت 1 شاخه میباشد.بدون دیزاین و گلدان