لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید

حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (3)

bakhtar-1827
باکس گل آفتابگردان محصولی است که برای مناسبت‌های به یادماندنی شما آماده کرده ایم. گل‌های آفتابگردان زیبا را درون باکس چوبی به گونه‌ای دلپذیر دیزاین کرده‌ایم. ...زیبایی و دلربایی گل آفتابگردان غیر قابل انکار است. گل‌های درشت با و انرژی بخش که خواه ناخواه هر فردی را به یاد روزهای پر از آرامش و شادی تابستان می‌اندازد. گل آفتابگردان، طرفداران بسیاری دارد و می‌توان گفت مورد پسند افراد بسیاری است......این گل زیبا نماد زندگی طولانی، عشق و احترام به شخص مقابل است. . این گل بهترین گزینه برای سالگرد ازدواج، جشن تولد و مراسم عروسی است. همچنین می‌توان از این گل در کنار سایر گل‌ها و گیاهان برای آراستن محیط استفاده کرد...گل‌های آفتابگردان زیبا و شاداب و کاملا تازه هستند. گل آفتابگردان .. گل آلسترومریا و کرزنتیای سبزبه زیبایی در این باکس چوبی دسته دار دیزاین شده است .. ابعاد حدودی این باکس گل 40 (ارتفاع) و 32 (عرض) سانتی‌متر با سفارش آنلاین باکس گل آفتابگردان می‌توانید این محصول را در کمتر از دوساعت در هر کجای تهران که باشید در محل تحویل بگیرید....همانند سایر محصولات گل فروشی آنلاین گل باختر، در این باکس گل نیز، اسفنج های مخصوصی تعبیه شده که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. گل ها ابتدا درون این اسفنج ها قرار می گیرند و سپس به داخل باکس انتقال می یابند. در تمام مدتی که گل ها داخل باکس هستند از آب تغذیه کرده و تازه و شاداب می مانند. وجود این اسفنج ها باعث عمر بیشتر گل ها خواهد شد....سفارش شما همراه با پیام شخصی خودتان در کوتاه ترین زمان ارسال میشود . .موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، گل مورد نظرتان را درب منزل یا آدرس مورد نظرتان دریافت کنید..ارسال به تهران و تمام نقاط ایران با هماهنگی قبلی امکان پذیر است..
bakhtar-1822
باکس گل آفتابگردان دارای مولتی استایل طلایی دیزاین شده با گل زیبا و جذاب آفتابگردان یک هدیه خاص و متفاوت مناسب هر مراسمی است. فروشگاه اینترنتی گل باختر این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل باختر تجربه کنید. از دسته هدایایی است که نشان دهنده ی عواطف و احساسات انسان در شرایط مختلف می باشد. هدیه دادن گل، برای کسی که هدیه را دریافت کرده، احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. موسسه گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه می کند. در گل باختر همیشه ازتازه ترین گل ها استفاده می شود. باکس گل شما را در مکان و زمان مدنظرتان به همراه پیام شخصی درج شده روی کارت در کوتاه ترین زمان تحویل می دهیم.
bakhtar-1812
باکس گل آفتابگردان محصولی است که برای مناسبت‌های به یادماندنی شما آماده کرده ایم. گل‌های آفتابگردان زیبا را درون باکس چوبی به گونه‌ای دلپذیر دیزاین کرده‌ایم. زیبایی و دلربایی گل آفتابگردان غیر قابل انکار است. گل‌های درشت با زرد گرم و انرژی بخش که خواه ناخواه هر فردی را به یاد روزهای پر از آرامش و شادی تابستان می‌اندازد. گل آفتابگردان، طرفداران بسیاری دارد و می‌توان گفت مورد پسند افراد بسیاری است......این گل زیبا نماد زندگی طولانی، عشق و احترام به شخص مقابل است. این گل بهترین گزینه برای سالگرد ازدواج، جشن تولد و مراسم عروسی است. همچنین می‌توان از این گل در کنار سایر گل‌ها و گیاهان برای آراستن محیط استفاده کرد... گل‌های آفتابگردان زیبا و شاداب و کاملا تازه هستند. 24 شاخه گل آفتابگردان به زیبایی در این باکس چوبی دسته دار دیزاین شده است .. ابعاد حدودی این باکس گل 40 (ارتفاع) و 32 (عرض) سانتی‌متر با سفارش آنلاین باکس گل آفتابگردان می‌توانید این محصول را در کمتر از دوساعت در هر کجای تهران که باشید در محل تحویل بگیرید. همانند سایر محصولات گل فروشی آنلاین گل باختر، در این باکس گل نیز، اسفنج های مخصوصی تعبیه شده که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. گل ها ابتدا درون این اسفنج ها قرار می گیرند و سپس به داخل باکس انتقال می یابند. در تمام مدتی که گل ها داخل باکس هستند از آب تغذیه کرده و تازه و شاداب می مانند. وجود این اسفنج ها باعث عمر بیشتر گل ها خواهد شد. سفارش شما همراه با پیام شخصی خودتان در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را درب منزل یا آدرس مورد نظرتان دریافت کنید. ارسال به تهران و تمام نقاط ایران با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.